В Україні у п'ятницю, 22 травня, обмеження електроенергії не плануються.
Про це НЕК «Укренерго» повідомляє у Фейсбуці, передає Укрінформ.
«Завтра, у п'ятницю, застосування заходів обмеження споживання не планується», – йдеться у повідомленні.
У компанії закликають ощадливо споживати електроенергію у вечірні години – з 18:00 до 22:00, а енергоємні процеси перенести на період із 10:00 до 16:00.
Як повідомлялося, через нові російські атаки станом на ранок 21 травня були знеструмлені споживачі у чотирьох областях; у шести областях понад 160 населених пунктів залишилися без світла через негоду.





Залиште відповідь