В Україні у вівторок, 19 травня, обмеження електроспоживання не плануються.
Як передає Укрінформ, про це НЕК «Укренерго» повідомляє у Фейсбуці.
«Завтра, у вівторок, застосування заходів обмеження споживання не планується», – ідеться у повідомленні.
У компанії закликають споживачів максимально обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години – з 18:00 до 22:00.
Як повідомляв Укрінформ, через нові російські атаки станом на ранок 18 травня були знеструмлені споживачі у п'яти областях; через негоду знеструмлено понад 40 населених пунктів.
Фото: Freepik





Залиште відповідь